خرچنگ نقاشی کنیم!

 

یک خرچنگ زیبا بکشید!

دوستان خوبم سلام. اگر با ما همراه شوید امروز تصویر یک خرچنگ زیبا را با هم رسم می کنیم.مثل همیشه با یک پیش طرح کارمان را آغاز می کنیم. یک بیضی برای سر آن بکشید و یک + با خط عمودی بلندتر.

یک خرچنگ زیبا بکشید!

 

با دو بیضی دیگر مکان مناسب دو دست خرچنگ را مشخص کنید.

یک خرچنگ زیبا بکشید!

 

این خطوط قرمز پاهای او را مشخص می کند  که برای راه رفتن خرچنگ بسیار ضروری است.

یک خرچنگ زیبا بکشید!

 

در جایی که با خطوط سبز مشخص شده است طرح اصلی را آغاز کنید. چنگک های او را به صورت زیر طراحی کنید به طوری که وقتی می خواهد غذایش را تکه تکه کند برایش کار راحتی باشد. همچنین با دو دایره که درون یکدیگر قرار دارند چشم او را بکشید.

یک خرچنگ زیبا بکشید!

 

قسمت بالایی سر جرچنگتان را با نیمی از بیضی به صورت زیر بکشید و مفصلی که دست هایش را به یکدیگر وصل می کند را رسم نمایید.

یک خرچنگ زیبا بکشید!

 

مفصل دیگر را که دست را به بدنش وصل می کند، بکشید. ادامه بیضی را به همان صورت بکشید. به خوبی به تصویر زیر دقت کنید که کدام قسمت هایش را پر رنگ کرده ام.

یک خرچنگ زیبا بکشید!

 

نیم دایره های نزدیک به همی را همانند تصویر رسم کنید. آنها دندان هایی است که خرچنگ می تواند با آنها غذایش را بخورد.

بخشی از پاهای خرچنگ را نیز در این مرحله با هم می کشیم.

یک خرچنگ زیبا بکشید!

 

مفصل های عقب تر را با دقت هرچه تمام تر و در جای مناسب می کشیم.

یک خرچنگ زیبا بکشید!

 

در این مرحله خطوط پیش فرض را از نقاشیمان پاک می کنیم تا خرچنگمان خودش را نشان دهد. می توانید جزئیات بیشتری به آن اضافه کنید تا زیباتر شود.

یک خرچنگ زیبا بکشید!

 

و حالا می توانید آقای خرچنگ را رنگ آمیزی کنید.

یک خرچنگ زیبا بکشید!

 

امیدوارم از این نقاشی هم لذت برده باشید.

/ 1 نظر / 62 بازدید
نیکو

درود بر شما دوست بزرگوارم [قلب][گل] اول از همه از شما سپاسگذارم که اون سایت آهنگهای کودکان را به من معرفی کردید [گل][گل][گل]خیلی خوب بود و از بین آهنگهایش یکی را دوستم انتخاب کرد و الان در وبلاگ دخترش استفاده کرده [لبخند] اگر تمایل داشتید و وقت کردید حتما بهش سری بزنید چون دخترک به راهنمایی های انسان مجربی مانند شما نیاز دارد[پلک] این هم آدرسش می باشد:www.paryastories.blogfa.com و اما در مورد این پستتون بگم که : به نظرم اگه همینطور با آموزش های نقاشی شما پیش برم یه چیز خوبی از آب درمیام [نیشخند] وبلاگ هنری منم آپ شده یعنی همین آدرسی که در قسمت آدرس سایت نوشتم و منتظر تشزیف فرمایی شما [خجالت][قلب] در ضمن من با اجازتون شما را از وبلاگ قبلیم به وب هنریم منتقل کردم و اگر دفعات بعدی هم در وب هنری مطلب جدید بگذارم خبرتان می کنم[قلب] موفق و سلامت باشید[گل]