سه شنبه موضوع استخدام مربیان پیش دبستان مشخص می شود

محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس در این باره به خبرآنلاین می گوید:
انشاءالله بتوانیم با برنامه ریزی و هماهنگی با هیات رئیسه مجلس سه شنبه آینده موضوع استخدام مربیان پیش دبستانی رادرصحن علنی مجلس مطرح کنیم.
زاهدی با تاکید براینکه نسبت به استخدام مربیان پیش دبستانی خوش بین است، تصریح کرد: اما باید صبور بود تا ببینیم بعد از طرح آن درصحن علنی مجلس چه نتیجه‌ای حاصل می‌شود.
وی افزود: کلیات طرح الحاق دو تبصره به ماده 17 قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در آموزش و پرورش بعد ازبررسی تمامی موارد آن تایید و به تصویب رسید.
زاهدی ادامه داد: استخدام مربیان پیش دبستانی که از جزییات این طرح است یکشنبه آینده درکمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس مطرح و مورد بررسی قرارمی گیرد و ممکن است سه شنبه آینده درصحن علنی مجلس مطرح شود.


خداوندا  یاری مان کن که تو تنها یاری دهنده ای

وبلاگ مربیان پیش دبستان http://morabbian.blogfa.com

/ 5 نظر / 16 بازدید
مسیحا

سلام خانوم فرخ زاد من فردا 18 شهریور در اداره آموزش و پرورش مشهد گزینش دارم نمیدونم خبر خوبی یا نه آیا سایر مربی ها در دیگر شهرستان ها برای گزینش بهشون ابلاغ شده اگر اطلاع دارید بگین ؟

مربی پیش دبستان

باسلام و خسته نباشید چند وقت است که بعضی از مناطق باب شده بینشون که مجوز پیش دبستانی به ما می دهند و ما در شیفت بعد از ظهرو 100 میلیون ضمانت میخواهند کلاس از مدارس میتوانیم اجاره کنیم ولی در بعضی از مدارس دیگر در همان شیفت صبح بدون هیچ ضمانت که اداره میگفت این چیزا ربطی نداره و نمیخواهیم حالا چه باید کرد آیا این خبرو شنیده اید؟و اینکه مدارس غیرانتفاعی را رجوع کنیم ببینیم نیرو میخواهند؟

مربی پیش دبستانی

امسال بیمه ما چگونه است ؟ و حقوقمان افزایش می یابد؟ خبری دارید؟

مسیحا

سلام خانوم فرخ زاد رفتم برای مصاحبه نگفتن برای چی گفتن چون 2سال سابقه داری و تا حالا گزینش نشدی سایر مربی های شهرستان که 4 سال سابقه دارند سال اول رفتن برای گزینش

مربی با سابقه

با سلام خدمت مدیر وبلاگ واقعا دلواپسم انگاری استخدام ما یجورایی داره منتفی می شه واقعا سخت این همه سختی آخرش هم ................امیدوارم یجورایی رای به نفع ما تموم بشه.